درباره ما

ما که هستیم؟

شرکت صنایع روشنایی آروند الکتریک تجارت ایرانیان با کسب تجربه طی سال‌های متمادی در زمینه صنایع روشنایی و الکترونیک و به پشتوانه رضایت مصرف‌کنندگان و مشتریان خود برای ارائه کیفیت بهتر و توسعه تولید و ایجاد کسب وکار در زمینه محصولات الکتریک و الکترونیک در سال ١٣٩٩ با به خدمت گرفتن تکنولوژی روز و توانایی‌های بومی شهرستان و مدیریت مجرب، مجوز تولید انواع لامپ و قطعات روشنایی را با آرم تجاری (( رونیا)) دریافت کرده است.

از این شرکت که در کردستان شهرستان بانه احداث شده است، سه سوله در سه طبقه مجهز به ماشین‌آلات مونتاژ و ادوات بسته‌بندی در ١٠ خط مونتاژ کاملا پیشرفته جهت مونتاژ محصولات مجزا می‌باشد. البته بجز توان مونتاژ و بسته‌بندی قطعات در این کارخانه امکان تولید و ساخت قطعات اولیه اعم از تولید قطعات غیر الکترونیکی نیز وجود دارد که در همین راستا یک عدد سوله به‌صورت کاملا اختصاصی ایجاد شده است که در تمامی مراحل ساخت سوله، اصول و ظوابط اولیه فنی درنظرگرفته شده است. ما توانایی رقابت با بهترین برند‌ها را داریم این را از کیفیت محصولات ما می‌توانید بد‌انید. در این شرکت حدود به ١٠٠ نفر به‌صورت مستقیم و صد‌ها نفر به‌صورت غیر مستقیم از افراد بومی شهرستان و استان مشغول به فعالیت هستند شرکت رونیا با مدیرعاملی آقای هیوا عثمانی راه اندازی و شروع به فعالیت کرد.

چرا انتخاب ما؟

ما در گروه شرکت صنایع روشنایی آروند الکتریک تجارت ایرانیان با عنوان تجاری رونیا بیشتر تلاش خود را به ارائه بهترین محصول جهت شما عزیزان نهاده‌ایم. ما شعار نمی‌دهیم بلکه با‌کیفیت محصولاتمان حرفمان را خواهیم زد. در این شرکت در کلیه مراحل ساخت و مونتاژ کاملا از فناوری روز دنیا و ایمنی کار به‌صورت کامل استفاده می‌شود.

پرداخت سریع

پرداخت به صورت آنلاین و فیش بانکی

ضمانت اصالت کالا

ضمانت کیفیت کالا و گارانتی محصولات

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی در تمام روزهای هفته